Τηλεδιάσκεψη : Προϋπολογισμοί

bigbluebutton

Στην συνάντηση αυτή θα ασχοληθούμε με τους προϋπολογισμούς που πρέπει να κάνει ένας επιχειρηματίας ώστε να προβλέψει μελλοντικές καταστάσεις. Η πρόβλεψη αυτή θα τον βοηθήσει να πάρει καλύτερες αποφάσεις.

Με τον ταμειακό προϋπολογισμό έχουμε ασχοληθεί στην τάξη μας. Στην τηλεδιάσκεψη θα έχουμε την δυνατότητα να μάθουμε για τους προϋπολογισμούς Πωλήσεων και Παραγωγής.

Για να έχετε πρόσβαση στην τηλεδιάσκεψη κάνουμε κλικ στο

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  Κάνετε σύνδεση εδώ   <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Κυριακή 24/11/2019 και ώρα 15:00-16:00

Σύνδεση 5 λεπτά πιο μπροστά.

Απαραίτητα : Υπολογιστής (laptop) με σύνδεση στο διαδίκτυο, Ακουστικό και μικρόφωνο. Η παρακολούθηση μπορεί να γίνει ακόμα και με κινητό τηλέφωνο (καλώδιο ακουστικά και μικρόφωνο), αλλά καλό είναι να είστε μπροστά σε υπολογιστή (laptop η επιτραπέζιο).

Οδηγίες : Μόλις πατήσετε τον σύνδεσμο θα πρέπει να βάλετε ένα όνομα (Καλό είναι το μικρό σας όνομα για να σας ξεχωρίζω). Στην συνέχεια θα επιλέξετε ακουστικό (Listen only) ώστε να μπορείτε να με ακούτε χωρίς πρόβλημα. Αν κάποιος συνάδελφος θελήσει να πάρει τον λόγο, θα πατήσει το ακουστικό, και στην συνέχεια θα επιλέξει μικρόφωνο (Microphone).

Αν υπάρχει πρόβλημα στην σύνδεση : 699.67.45.871